Παρασκευή, 10 Δεκεμβρίου 2021 12:56

ΚΥΠΡΟΕΛΛΑΔΙΚΌ ΣΥΝΈΔΡΙΟ - 2022 / ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ

Αξιότιμοι κύριοι/ες,

Επικοινωνώ σήμερα μαζί σας για να σας προσκαλέσω στο ΚυπροΕλλαδικό Συνέδριο Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής 2022.

Το Κυπροελλαδικό Συνέδριο συνδιοργανώνεται και φέτος από την Υπηρεσία Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής του Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού της Κύπρου και το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου.

Το θέμα του φετινού συνεδρίου είναι «Career Management Skills: Hard Skills Vs Soft Skills, in the Postmodern Era / Δεξιότητες Διαχείρισης Σταδιοδρομίας Στη Μεταμοντέρνα Κοινωνία: Εργασιακές Δεξιότητες ή Δεξιότητες Ζωής»

Το συνέδριο θα διεξαχθεί διαδικτυακά την Τρίτη, 18 Ιανουαρίου 2022 και Τετάρτη, 19 Ιανουαρίου 2022. Επισυνάπτεται η πρόσκληση και η δήλωση συμμετοχής. Η καταληκτική ημερομηνία για την δήλωση ενδιαφέροντος είναι 7 Ιανουαρίου 2022.

Παρακαλώ σημειώστε πως δεν υπάρχει κόστος συμμετοχής.

Παραμένω στην διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε.

Σας ευχόμαστε καλή συνέχεια και καλές γιορτές!

Ms. Christina Yerolemou

Education & Career Counsellor

Department of Marketing and Communications

T: +357 22713065  |  F: +357 22713172  |  E: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

W: www.euc.ac.cy

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 10 Δεκεμβρίου 2021 13:05